«

»

Milionový duben ve Sportce

Foto: pixabay

Sázkaři Sportky si na dubnové skóre nemohou stěžovat. Alespoň ne ti, kterým díky šťastným číslům na kontě přistály miliony a že jich bylo! Dubnové losování se nese ve znamení Superjackpotu, prvních pořadí a věcných výher. Celkem se Sportka losovala 13x. Z toho dvakrát se hrálo o milionovou jarní prémii Sportky.

Duben začal ve Sportce Superjackpotem

Nápad vsadit si Sportku na apríla vynesl sázkaři z Plzeňského kraje Superjackpot Sportky ve výši 87 218 623 Kč. Hráč si vsadil na apríla 1. dubna plný tiket vyplněný náhodným tipem. Čísla 13, 19, 25, 31, 33, 42 a poslední číslo Šance – 2, mu o den později na Velký pátek přinesla pohádkovou výhru.

7. dubna se také rozdávaly miliony. Přes 3,7 milionu korun vyhrál sázkař v II. tahu prvního pořadí. Milionek přistál na účtu sázkaře i 9. dubna, kdy se trefil do prvního tahu druhého pořadí. Až do 16. dubna se ve Sportce žádné miliony nerozdávaly. 16. dubna si ze hry šťastný sázkař odnesl přes 1,2 milionu za druhé pořadí a hrálo se i o jarní prémii ve výši 1 milion korun.

I druhá půlka dubna byla štědrá

Ani druhá půlka dubnové Sportky nebyla na výhry skoupá. Hned 18. dubna vynesl hráči druhý tah prvního pořadí výhru přes 10 milionů korun. 23. dubna přivála čísla 17, 23, 31, 42, 44 a 47 sázkaři první pořadí a s ním 28,5 milionu korun. Tou dobou se první pořadí doplňkové hry Šance pohybovalo ve výši přes 4,5 milionu korun. Trefeno bylo už další slosování Sportky 25. dubna, kdy si šťastlivec z doplňkové hry Šance odnesl 4 668 010 Kč.

V dubnu se Sportka s hráči loučila ve velkém stylu. Rozdávala čarodějnický milion. Filipojakubská noc obohatila hráče i v prvním pořadí hlavní hry. Zatímco jeden sázkař trefil první tah prvního pořadí a ze hry si odnesl 4 379 825 Kč, druhý měl o něco šťastnější čísla, protože za druhý tah prvního pořadí vyfasoval 10 339 661 Kč.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru