«

»

Miliony jeho skromnou povahu nezměnily

Foto: pixabay

I po vysokých výhrách se z obytného přívěsu nepřestěhoval

Traktorista Robert Stuart (65) pocházející z Kennebunkportu v Maine vyhrál během několika měsíců 2x miliony korun. Obří výhry získal díky stíracím losům celkem za 1 200 korun. První výhra činila 1 000 000 dolarů (v přepočtu 23,7 milionu korun), ta druhá jen 100 000 dolarů (v přepočtu přes 2,3 milionu korun).

Stuart skoro celý život žije v obytném přívěsu v naprosté skromnosti, a to se nezměnilo ani po milionových výhrách. Dokonce stále chodí do práce. Podle slov jeho sestry byli vychováni na farmě ve velmi chudých poměrech, což ho naučilo být skromným, a to i poté, kdy na nedostatek peněz při utrácení nemusí vůbec myslet.

I přesto, že má traktorista na svém kontě miliony, tak si nežije v luxusu a neutrácí za zbytečnosti, jako by to udělal někdo jiný. Část výhry rozdal mezi své děti a za další část si koupil nová okna do svého přívěsu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru