«

»

Miliony vyhrál na tiket, který neměl v plánu si vůbec vsadit

Foto: pexels

Za vyhrané peníze zaplatí originální výlet k 25. výročí svatby

Třiapadesátiletý Američan David Klemish před několika týdny vyhrál v tamní loterii 1 000 000 dolarů (v přepočtu více než 22,5 milionů korun). Výherce si nejprve pořídil dva loterijní tikety ve čtvrtek před slosováním na benzínce Shell. Následující den, ačkoliv nevěděl proč přesně, si dojel na benzínku koupit další dva. A dobře udělal.

Den po slosování se totiž dozvěděl, že výherce milionu dolarů svůj tiket zakoupil právě na stanici Shell. I hned tedy zkontroloval oba čtvrteční tikety, ale ani jeden nebyl výherní. Vzápětí zkontroloval i ty páteční a nemohl uvěřit svým očím. Došel proto za svojí ženou, aby tiket překontrolovala a zjistila, jestli se stal opravdu výhercem jednoho milionu. Ta si čísla prohlédla a jeho domnění mu potvrdila.

Klemish následující všední den navštívil sídlo loterie, aby si vyzvedl svou výhru. S penězi nový milionář plánuje zaplatit účty a také hodlá podniknout se svou manželkou speciální cestu k jejich 25. výročí svatby. Zbytek výhry se rozhodl uložit na horší časy.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru