«

»

Mimořádná Sportka o 27 milionů korun

Foto: Sazka

Losování v pátek 8. května

Je pátek 8. 5. 2020 a Sportka je tu s dalším mimořádným losováním, letos už posedmé z celkově minimálně plánovaných 20 mimořádných losování. Vzhledem k tomu, že o posledním středečním tahu Sportky nikdo netrefil víc, než 3. pořadí, se předpokládané výhry pro aktuální losování aspoň trochu navýšily.

V Superjackpotu je ukryto 27 100 000 Kč. První místa Sportky nabízejí 14,1 a 7,8 milionů, druhá místa pak 1,19 a 2,48 milionu korun. Jediné, kde došlo k obratu směrem dolů, je Jackpot Šance. Ten ve středu jeden z hráčů trefil, odnesl si přes 850 000 korun a předpokládanou páteční výhru srazil na pouhých 360 tisíc.

Pokud nepatříte k příznivcům investování 220 korun do plného tiketu Sportky, můžete pouvažovat alespoň o nějakém tom sloupečku za 20 Kč, díky kterému lze zabojovat o milionová první a druhá místa. Superjackpot je sice lákavý, ne ale tolik, jako při výši kolem 100 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru