«

»

Mimořádná Sportka o auto Škoda Kodiaq už v pátek 9. října

Foto: skoda-auto.cz

Jste soutěživí? Tak to vás jistě nenechá chladným cena v rámci mimořádného slosování Sportky. Stačí mít štěstí na číslo vašeho tiketu (nebo internetového kódu v případě online sázky) a Škoda Kodiaq může být vaše už v pátek 9. října. Na tento datum totiž připadá mimořádné slosování Sportky.

Středeční Sportka o 51 100 000 korun

Vzhledem k tomu, že v nedělním slosování, které připadlo na 4. Října, nikdo na milióny nedosáhl, pohybuje se jackpot Sportky ve výši přes 51 milionů korun. Takhle tučné výherní výsledky Sportky vám mohou říkat pane už ve středu 7. října. Ale pokud je váš sázkařský rozpočet omezený, 220 korun na plný tiket Sportky si schovejte raději na páteční mimořádné slosování. Kromě jackpotu se totiž hraje i o škodu Kodiaq v hodnotě 800 000 korun.

Ještě 3 slosování Sportky tento týden

Pokud máte na sázky peněz dost a vaše štěstí si chcete pořádně vykrmit, aby tíhou spadlo přímo vám do klína, máte před sebou tento týden ještě 3 slosování Sportky. Hrát můžete ve středu 7. října, mimořádně v pátek 9. října a pak klasicky v neděli 11. října. To by bylo, aby se na vás štěstí neusmálo, ne?

Někomu se může zdát jackpot Sportky nízký v porovnání s částkou, o kterou se hraje v Eurojackpotu. Už v pátek 9. října je ve hře 1 miliarda a 230 milionů korun. Je tak jen na vás, pro kterou loterii se rozhodnete, nebo jestli vůbec budete pokoušet své štěstí ve hře.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru