«

»

Mimořádná Sportka o Škodu Kamiq

Foto a zdroj: Sazka

Losování tento pátek 31. července

Je pátek 31. 7. 2020 a s ním i letos v pořadí jedenácté mimořádné losování Sportky. Kromě peněžních výher v základní hře přinesou tentokrát Sportka výsledky také jednu speciální výhru v podobě automobilu Škoda Kamiq. V rámci “Indiánského léta“ to ale nebude poprvé a naposledy. Další mimořádná losování s automobily budou ještě 14. srpna (Škoda Karoq) a 11. září (Jeep Cherokee).

Jak nový vůz vyhrát?

Pro možnost výhry nablýskaného auta si stačí na daný den vsadit plnou Sportku za 220 korun anebo systémovou sázku od systému 8 a u ní hlavně nezapomenout také vsadit za 20 Kč doplňkovou Šanci. Každý takový tiket se v losování o automobil ocitne automaticky, přičemž je jisté, že jeden výherce auta bude vylosován. Budete to právě vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru