«

»

Mimořádné losování Sportky dnes v pátek 14. září

Foto: 777cz.eu

Milionový déšť ve Sportce stále pokračuje

Dnes 14. září, po dlouhých 4 týdnech, proběhne další, v tomto roce už patnácté, mimořádné losování Sportky. Výše Superjackpotu, o který se dnes hraje, činí 17 800 000 korun. Nezapomeňte však, že do hry o Superjackpot se zařadíte pouze tehdy, jestliže si vsadíte plný tiket Sportky za 220 korun (10 sloupců + Šance). Jackpot doplňkové hry Šance se tento týden vyšplhal na více než 4,3 milionu korun.

Částky 1. pořadí (uhodnutí 6 čísel) obou tahů taktéž přinesou milionové sumy, a to 3,8 milionu korun – 1. tah a 14,2 milionu korun – 2. tah. Druhé pořadí (uhodnutí 5 čísel + číslo dodatkové) už není tak štědré, jelikož částky obou tahů jsou stejné a činí jen 580 tisíc korun.

Hra 100x 2 miliony

Sportka 8. srpna zahájila hru 100krát 2 miliony, díky níž se v každém slosování, a to i v tom dnešním mimořádném, vylosuje kromě několika míčků s výherními číslicemi i 5 výherců, kteří získají 2 000 000 korun. Do hry se zapojíte stejně jako do Superjackpotu, a to tak, že si ve Sportce vsadíte plný tiket. Hra 100x 2 miliony bude končit 7. října, a tak už nemáte moc času na to si plnou Sportku vsadit a zkusit štěstí naráz jak v Superjackpotu, tak i v této bonusové hře .

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru