«

»

Minulý víkend vznikli díky Sazce 4 noví milionáři

Foto: 777cz.eu

Vyhrávalo se ve Sportce, Šťastných 10 a doplňkových hrách Šance

Minulou sobotu a neděli se sázkařům Sazky dařilo. Padly totiž 4 milionové výhry, jež celkem činily okolo  12 milionů korun. Přibyly tedy další čtyři milionáři, kterých za letošní rok díky Sazce vzniklo už 74. První výhra ze čtyř a zároveň jediná sobotní (21. července) výhra padla v doplňkové hře Šance milion z loterie Šťastných 10. Činila 1 milion korun a vyhrál ji sázkař z Prahy, který si za 50 Kč vsadil náhodným tipem 6 čísel.

V neděli (22. července) získali dva sázkaři stejnou částku z druhých pořadí Sportky ve výši cca 2,4 milionu korun. První výherce si vsadil plný tiket Sportky za 220 Kč vyplněný svými vlastními čísly, kdy se téměř všechna čísla z jeho druhého sloupce shodovala s těmi výherními. Druhý výherce si též vsadil plný tiket Sportky se svými čísly, ale s tím rozdílem, že jemu přinesla výhru čísla z pátého sloupce. Poslední a nejvyšší víkendovou částku získal ve Sportce výherce z Prahy za vsazených 60 Kč (2 sloupce + Šance). A právě doplňková hra Šance mu přinesla přes 6,1 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru