«

»

Místo balíku peněz vězení

Foto: pexels

Primitivní padělek byl poznat na první pohled

Američané Russell Sparks (48) a Odis Latham (47) žijící v Mississippi se snažili tak moc vyhrát v místní loterii balík peněz, že si sami vytvořili výherní tiket na 100 000 dolarů (v přepočtu přes 2,27 milionu korun).

Bohužel jako málo zkušení podvodníci v padělání nebyl výherní tiket tak přesvědčivý, a proto jim nakonec výhra nebyla vyplacena a oni následně skončili ve vězení s obviněním za vytvoření padělku a spiknutí.

Jak si muži vyrobili výherní tiket?

Sparks s Lathamem se nenamáhali s bůhví jak propracovaným paděláním. Vlastně šlo o tak primitivní padělek, že by ho zvládlo i trochu zručnější dítě v mateřské školce. Muži totiž ke svému padělání použili několik tiketů, nůžky a lepidlo. Z několika tiketů vystřihli výherní čísla a ty následně nalepili na jeden nerozstřihaný tiket.

S tímto tiketem došli muži do společnosti loterie, aby se o výhru 100 000 dolarů přihlásili. Zaměstnanci loterie však na první pohled poznali, že tiket není výherní a navíc je padělaný. Z toho důvodu zavolali na policii, která si muže odvezla k sobě na stanici.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru