«

»

Místo tipování čísel do loterie někdy stačí jen jít do práce

Foto: pixabay

Čísla do Korunky vám nevychází? Nic si z toho nedělejte. I každodenní sebe přemlouvání, abyste vstali a šli do práce, se vám může vyplatit. Své o tom ví instalatér z Ameriky, který během práce ve zdech kostela našel ukradené peníze a šeky.

Instalatér Justin za jediný den v práci vydělal přes 450 tisíc korun

Výherní výsledky Korunky vám mohou přinést statisíce i miliony. Možná také instalatér Justin sázel loterii, aby si mimo práci přišel k penězům navíc. Pokud mu čísla dosud nevycházela, nemusel být smutný. Ne v loterii, nýbrž v práci na něj čekala obrovská výhra. Za jediný den, kdy pracoval na opravě kostela americké církve Lakewood Church, vydělal přes 450 tisíc korun. Stalo se to v první půlce prosince a rozhodně se nejednalo o vánoční prémie. Instalatér Justin totiž pod obkladem na toaletách našel peníze i šeky v hodnotě, kterou policie zatím neuveřejnila. Nález okamžitě nahlásil a všichni zúčastnění se shodli na tom, že se jedná o část lupu z roku 2014, kdy bylo církvi Lakewood Church odcizeno v přepočtu přes 13,5 milionu korun. Peníze z loupeže ani její pachatel se doteď nenašli, respektive část peněz už ano. Justin je objevil na záchodcích v kostele.

Nejedná se o běžné nálezné

Statisícovou výhru v Korunce by si nechal líbit kde kdo. Instalatér Justin teď už ví, že výhra nemusí být ukrytá pouze v loterijním losu. Ačkoliv médii proběhla zpráva, že Justin dostal odměnu přes 450 tisíc korun, o nálezné v pravém slova smyslu nejde. Celá částka nalezených peněz ještě sdělena nebyla a je předmětem vyšetřování, a proto z ní nemohlo být odečteno ani nálezné.

Částku přes 450 tisíc korun mu vyplatila americká společnost, která v roce 2016 dostala tuto částku od církve darem za to, že se podílí na pátrání po pachatelích loupeže. Jedná se o společnost, která umožňuje anonymně sdělovat informace ke kriminálním činům. Jakmile se tato společnost dozvěděla, že instalatér peníze našel a poctitvě je odevzdal, rozhodla se mu tuto částku předat.

Když ne v loterii Korunka, možná v práci nebo kdekoliv jinde na vás čeká výhra. Člověk nikdy neví!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru