«

»

Mladá maminka ve Sportce vyhrála 23 milionů

Zdroj: Sazka, Ilustrační foto: pexels

Povahu jí to prý nezmění

Sportka výsledky první prosincovou neděli přinesly několikamilionovou výhru ženě z Karvinska. Výherkyně, jež je matka dvou dětí a manželka v jednom, správně tipnula všech 6 čísel z II. tahu a zároveň i poslední číslo doplňkové hry Šance, což znamená, že získala Superjackpot Sportky, jež činil přes 23 milionů korun.

Žena se přiznala, že není vášnivou sázkařkou. Loterii si totiž vsadí zhruba jen 2x do měsíce. Prozradila i to, že kvůli milionům nehodlá opustit práci a doufá, že jí peníze nijak nezmění. Čerstvá milionářka se s výhrou nejprve svěřila svému manželovi, s nímž se poté rozhodla, že peníze použijí na rodinnou dovolenou a část také věnují některé charitativní organizaci. Manželé zatím netuší, jestli navštíví hory či slunečnou pláž.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru