«

»

Mladičký zemědělec vyhrál přes 25 milionů

Foto: pixabay

Za výhru si hodlá pořídit traktor

Irský farmář Odhrán Doherty (23) pocházející z městečka Letterkenny vyhrál v místní loterii 1 milion eur (v přepočtu přes 25 milion korun). Mladý vítěz získal pohádkovou výhru díky svému otci, který mu tiket koupil a předal jen několik hodin přes slosováním.

Odhrán se při kontrole vsazených čísel s těmi vylosovanými spletl, jelikož si nejprve myslel, že vyhrál jen několik tisíc eur. Pro milionovou částku se poté do sídla společnosti vydal velmi stylově. Přijel si pro ni totiž s celou rodinou v bílé limuzíně značky Hummer. Rodina mu dělala oporu při vyzvedávání výhry, věří ale i v to, že právě rodina ho bude držet neustále při zemi, aby kvůli nově nabytým penězům nezpychl.

A co s takto vysokou sumou hodlá dělat? V první řadě chce pořídit několikatýdenní rodinnou dovolenou, na níž budou všichni intenzivně odpočívat. Díky výhře také hodlá dále udržovat rodinné zemědělství a pořídit nějaké nové zemědělské stroje, jakým je například traktor.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru