«

»

Mladičkým dvojčatům přinesl stírací los přes 4 miliony

Ilustrační foto: pexels

Pro výhru do sídla společnosti je doprovázela jejich matka

Ibrahim (18) a Saher (18) Mubarekovi jsou dvojčata ze Severní Karolíny, která si před pár týdny na stíracím losu setřela výhru činící 200 000 dolarů (v přepočtu přes 4,4 milionu korun). Mladíci si společně koupili několik losů a následně je doma začali i společně stírat. Když zjistili, že se stali výherci tolika peněz, tak nevěděli, co mají dělat. Nejprve na los dlouhou dobu civěli a poté ho schovali ve svém pokoji.

Pro výhru se bratři do sídla společnosti nacházející se ve městě Raleigh vydali se svou matkou. Po odečtení veškerých srážek si výherci domů odnesli 141 501 dolarů (v přepočtu asi 3,1 milionu korun). Při koupi losů se mladíci rozhodli, že si případnou výhru rozdělí na dvě poloviny. Oba dva se proto stali majiteli částky činící 70 750,5 dolarů (v přepočtu více než 1,5 milionu korun).

Co s tolika penězi udělají, zatím nemají úplně promyšlené. Jedním z nápadů, jak část výhry utratit, je cestování o letních prázdninách. Navštívit chtějí země jako Řecko či Turecko.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru