«

»

Mladý pár prožil divoký milionový týden

Foto: pexels

Výhra v loterii a k tomu narozené dítě

Mladý pár z Thornbury, Velká Británie, před několika dny prožil velmi zajímavý týden, na který nezapomene do konce života. Nejprve totiž vyhráli v loterii EuroMillions 1 milion liber (v přepočtu přes 29 milionů korun) a poté se jim narodil jejich druhý potomek.

Andrew Symes (40) a Natalie Metcalfová (37) nemohli uvěřit svým očím, když zjistili, že se právě oni stali majiteli tak vysoké výhry. Její oslava ale musela počkat z důvodu odložení schůzky ve společnosti loterie kvůli Nataliině prohlídce u lékaře. Poté, co se ujistili, že je jejich nenarozené dítě v pořádku, si domluvili schůzku novou, a to na následující úterý v 11 hodin dopoledne. I tato schůzka se ale neuskutečnila, protože Natalie v úterý v 10 hodin dopoledne porodila dceru Poppy.

Andrew a Natalie si hodlají za část výhry pořídit nový dům. Těší je, že jeho koupě pro ně v budoucnu nebude díky výhře žádná finanční zátěž v podobě hypotéky. Za další peníze si mladý pár zaplatí svatbu, kterou už společně začali plánovat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru