«

»

Mladý student vyhrál miliony korun v číselné loterii

Foto: pixabay

Namísto řešení letní brigády řešili milionovou výhru

Dvacetiletý americký student Kristopher Chrysanthopoulos je občasný sázkař číselných loterií, a proto si na konci minulého měsíce vsadil několik čísel ve hře Mega Millions, jež mu během několika následujících dnů přinesla výhru činící 1 000 000 dolarů (v přepočtu zhruba 22,5 milionů korun).

Kristopher jel zrovna na oběd se svým otcem, při kterém měli probírat plány na jeho letní brigádu, když si vzpomněl na to, že by měl překontrolovat vsazená čísla s těmi výherními. Mladík už předem věděl, že jackpot při posledním slosování nikdo nezískal, a proto žádnou několikamilionovou výhru nečekal. Nečekal však ani to, že správně uhádne 5 z 6 čísel a vyhraje tak milion dolarů.

S výhrou se okamžitě svěřil otci, který musel kvůli prvotnímu šoku zastavit auto a sám překontrolovat čísla, jelikož se domníval, že jeho syn jen žertuje. Kvůli kontrole tiketu a zjištění přesné výši výherní částky společně ještě zajeli do nejbližšího obchodu s loterijním terminálem, kde jim obsluha obchodu sdělila, že se stali vítězi a majiteli 1 milionu.

A co má mladý milionář s nově nabytými penězi v plánu? Za část z nich chce vzít celou svou rodinu na dovolenou a zbytek peněz hodlá uložit v bance a spořit si je na budoucnost.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru