«

»

Modelka vysoudila miliony od kadeřnictví, které jí zničilo vlasy

Foto: pixabay

Nevychází vám Korunka ani jiná loterie? Pak si zajděte do kadeřnictví, doufejte, že vám kadeřník zkazí účes, zahrajte duševní újmu a získejte miliony jako omluvu… co se zde může jevit jako nepředstavitelné, se v Indii v roce 2018 opravdu stalo.

Modelka se duševně zhroutila po tom, co jí kadeřnictví zničilo účes

Velmi smolný den měl kadeřník v luxusním kadeřnickém salónu v Dillí, když do jeho křesla usedla modelka a dávala mu jasné instrukce k tomu, jak by její nový účes měl vypadat. Těžko říct, co se tehdy skutečně stalo, každopádně modelka měla na konci procedury vlasy kratší, než původně chtěla. A to jí přivodilo duševní újmu. Možná jako vlasová modelka, která se svými dlouhými vlasy živí, neměla sedat pod nůžky toho, koho nezná. Její osobní kadeřník měl ten den volno. A možná se měl náhradní kadeřník držet dál od nůžek, když věděl, čím se modelka živí. Každopádně to byl jeho poslední sestřih v tomto kadeřnictví. Kvůli němu tožit musel kadeřnický salón později modelce zaplatit odškodné v přepočtu přes 6 milionů korun. Takovou výhru vám mohou přinést také Korunka výherní výsledky.

Sebevědomí je u modelek vrtkavé

Možná i vy po výhře v Korunce začnete navštěvovat luxusní kadeřnictví a vašim vlasům dopřejete opravdovou péči. Nikde však není napsáno, že vám luxusní kadeřnictví nepokazí účes. Salón v Dillí si od roku 2018 bude dávat jó pozor na to,  aby svým zákaznicím neustřihl ani o vlásek navíc.

Po nevydařeném účesu se modelka psychicky zhroutila. Jak u soudu přiznala, ztratila své sebevědomí, které je spolu s krásnými dlouhými vlasy pro modeling velmi potřebné. Soud jí později dal za pravdu a kadeřnickému salónu nařídil milionovou pokutu. Těžko říct, jestli si po tomto rozsudku své zákaznice kadeřnictví udrželo? Nebo že by se naopak jeho dveře netrhly? Ostatně žen, které jsou ochotné obětovat své dlouhé vlasy ve prospěch tučného konta, běhá po světě více než dost.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru