«

»

Možná, že až vyhrajete v loterii, jiné džíny než ty roztrhané od lvů si nekoupíte

Foto: pixabay

 

Podpořit dobrou věc a přitom mít v šatníku něco, co jen tak někdo nemá, můžete už teď, a to i bez výhry v Extra Rentě. Alespoň japonská zoologická zahrada vymyslela něco, na co její návštěvníci slyší. Za asi 70 tisíc jenů (v přepočtu 15 tisíc korun) mohou být vaše džíny, jejichž módní roztrhání si na starosti vezmou lvi ve výběhu. Nákupem džín, které původně stály pár stovek a zhodnotily je až lví drápy a zuby, přispějete na chod této zoo. Konkrétně tato zoo se totiž nebojí do svého financování zapojit zvířecí obyvatele. Kromě těchto džín totiž za vyšší sumy prodává i náušnice z papouščího peří nebo hadí kůži. To však ani zdaleka není všechno.

Díky výhře v loterii můžete adoptovat celou zoo

Možná už vás vaše dítě přemluvilo k tomu, abyste si ve vaší zoo adoptovali třeba opičku. Nejenže vám to vytáhlo nějaké stovky z peněženky, nýbrž jste pak museli vysvětlovat, že živou opičku si domů určitě odvážet nebudete. Potom, co vám na účet přistanou výherní výsledky Extra Renty, vám nejspíš bude celkem jedno, kolik v zoo necháte peněz. A třeba si po výhře v loterii uděláte výlet do japonské zoo, odkud si odnesete i lvem roztrhané džíny za vyšší cenu než v obchoďáku.

Japonští lvi doufají, že rozervané džíny z módy jen tak nevyjdou

To zaplatíte v přepočtu asi 15 tisíc korun, vyberete si džíny vaší velikosti (nebo si přinesete své vlastní) a pak už jen počkáte, zda-li vám z nich něco zbude. Ošetřovatelé je totiž před vašimi zraky spustí do výběhu se lvy a ti se už postarají o jejich módní roztrhání. Že z původně dlouhých džín budete mít capri… tomu nevěnujte pozornost. Důležitá je zde podpora zoologických zahrad, které se tímto způsobem snaží nějak přežít. Covid jim dal totiž hodně zabrat. A aby měla nebohá zvířátka co žrát, musí také přiložit packu k dílu. Konkrétně v japonských zoologických zahradách není nic výjimečného, když vám obraz namaluje opice nebo koza. Za kreativní umění drzého opičáka můžete v zoo nechat v přepočtu 1500 Kč. Ale i přesto, že zoo kromě toho nabízí i další zvířátky políbené výrobky, největší zájem je právě o lvem rozervané džíny. A co vy? Šli byste do toho s výhrou v Extra Rentě?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru