«

»

Možnost odjet na Antarktidu počítat tučňáky je pro čtyři ženy jako výhra v loterii

Foto: pixabay

Životní výhra nemusí mít vždycky podobu výhry v loterii Korunka. Své o tom ví čtyři ženy z Velké Británie, které vyhrály výběrové řízení na dost neobvyklá pracovní místa. Byly vybrány pro expedici na Antarktidu na ostrov Goudier, kde budou počítat tučňáky, provozovat poštu a místní obchůdek se suvenýry. Jejich pobyt na Antarktidě potrvá zhruba pět měsíců, a to od ledna letošního roku do příštího března.

Pobyt na Antarktidě vás z reality všedních dnů vytrhne stejně jako výhra v loterii

Čekáte na Korunka výherní výsledky, ale ty stále nepřichází? Myslíte, že jedině výhra v loterii by vás mohla oprostit od starostmi zatížených všedních dnů? Nejen výhra v loterii má takovou schopnost. Co zkusit odjet někam hodně daleko? Třeba na Antarktidu mezi tučňáky? Tam vás nikdo a nic obtěžovat nebude. Že na to nemáte dostatek peněz? Nevadí! Podobný zážitek můžete i vyhrát. To se totiž podařilo čtyřem ženám, které se do netradičního výběrového řízení přihlásily.

Třicetiletá Mairi Hiltonová pochází ze Skotska, a protože má doktorát z biologie, bude mít na starosti počítání tučňáků. Čtyřicetiletá Lucy Bruzzoneová z Londýna bude vedoucí celé skupiny, a to díky jejím předchozím zkušenostem s pobytem v nepříznivých klimatických podmínkách. Třiadvacetiletá Ballantyneová bude pracovat na místní tučňáčí poště, která ročně odesílá desítky tisíc pohlednic do různých zemí světa. Jednatřicetiletá Corbettová bude provozovat obchod se suvenýry. Společně pak ženy doufají, že si pobyt, který lze přirovnat k výhře v loterii Korunka, maximálně užijí.

Po výhře v loterii můžete být mezi tučňáky často

Ostatně nemusíte zoufat, že jste výběrové řízení na tyto pozice prošvihli. Po výhře v Korunce můžete být mezi tučňáky často… Díky vlastnímu vrtulníku si na Antarktidu zaletíte pokaždé, když se vám zachce. Na to je ale potřeba trefit spíše Eurojackpot, kde jsou výhry podstatně vyšší než v Korunce.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru