«

»

Musk má Twitter, vesmírné rakety a nově i svou vlastní sochu za 14 milionů

Foto: pixabay

Když jste nejbohatším člověkem na planetě Zemi, máte tendence dobývat vesmír a dostávání soch od fanoušků je pro vás na denním pořádku. Ano mluvíme o vizionáři Elonu Muskovi, kterému jeho skalní fanoušci vyhotovili sochu z hliníku, která je vyšla v přepočtu na 14 milionů korun. Tak řekněte, vyčlenili byste po výhře v Extra Rentě tolik peněz na setkání s vaším hrdinou?

Bizarní socha Muska s kozím tělem, který sedí na raketě, v sobě skrývá hlubší smysl

Výherní výsledky Extra Renty vám umožní vytvářet pro své idoly sochy za miliony, přesně tak, jako to udělali pracovníci jedné firmy, která obchoduje s kryptoměnami. Tento tým lidí je zároveň skalními fanoušky Muska, a tak jim nebylo líto dát dohromady v přepočtu asi 14 milionů a sehnat umělce, který by sochu pro ně vytvořil. Jejich cílem je sochu Muskovi osobně předat a jednoduše se s ním setkat.

Na první pohled byste si však mohli myslet, že je hliníková socha, která je dlouhá přes dva metry, jakousi parodií na Muska. Muska zobrazuje s kozím tělem, jak sedí na raketě. Bizarní vzhled má však hlubší význam. Koza se totiž v angličtině řekne GOAT. A slovíčko GOAT je zároveň akronymem pro  Greatest of All Time. Tito nadšenci tedy Muskovi sochou vyjadřují velký obdiv. Je pro ně velkým idolem, a proto jim nedělalo problémy dát dohromady sumu peněz, která se podobá výhře v Extra Rentě. A to jen proto, aby se s Muskem setkali tváří v tvář.

Tak snad si Musk sochu převezme osobně

Sochu vytvořili kanadští umělci Kevin a Michelle Stoneovi, kteří na ní pracovali až 700 hodin. Kryptoměnová společnost s velkými fanoušky Muska v čele chce sochu svému idolu osobně předat v sídle jeho texaské Tesly, a to už 26. listopadu. Tak nezbývá než doufat, že Musk nebude příliš zaneprázdněn vesmírem a Twitterem a pro sochu dorazí osobně. Zdá se, že setkat se s Muskem je pro někoho jako výhra v Extra Rentě!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru