«

»

Muž prodělal operaci srdce, teď ho u srdce může hřát výhra v loterii

Foto: pixabay

Alexander W. McLeish z Massachusetts se může radovat dvojnásobně. Po tom, co úspěšně zvládl operaci srdce, ho může u srdce hřát výhra v loterii z losu, který mu na uzdravenou dal jeho známý. Navíc to není poprvé, co v losech vyhrál. A jak jste na tom v Extra Rentě vy?

Díky darovanému losu vyhrál milion dolarů

Pokud vám výherní výsledky Extra Renta nevychází, možná je to tím, že si tiket sami kupujete, místo abyste jej dostali darem. Své o tom ví Alexander McLeish, který vyhrává zásadně na darovaných loterijních losech. Už v minulosti dostal od známého los darem a vyhrál na něm v přepočtu přes 20 tisíc korun. Teď je na tom mnohem lépe, protože jeho aktuální výhra v massachusettské loterii činí jeden milion dolarů (to je v přepočtu přes 22,5 milionu korun).

Dvojnásobná radost

Ani nejvyšší možná výhra v Extra Rentě, která slibuje dvacetileté nicnedělání, nevykompenzuje chybějící zdraví. Zkrátka můžete být ve vatě, ale radost z výhry vám může kazit nemoc. To naštěstí není případ Alexandera McLeishe, který může mít dvojnásobnou radost. Nedávno totiž úspěšně prodělal operaci srdce a onen výherní los dostal darem od svého kamaráda na zotavenou.

McLeish vyhrál v loterii, ve které musíte setřít určitý počet slov, abyste se mohli nazvat vítězem a ono se to podařilo. Protože se výherce rozhodl vybrat celou výhru najednou, bude podle pravidel chudší o 350 tisíc dolarů (přes 7,8 milionu korun). K tomu ještě bude muset svou výhru zdanit a možná se o výhru rozdělit s tím, kdo ho výherním losem obdaroval. O tom už se však média nezmiňují. A co vy? Kdy naposled jste někomu darovali výherní tiket Extra Renty či jiné loterie? A jak jste se přitom cítili?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru