«

»

Muž v balíku zabukoval celé letadlo jen pro sebe a svou ženu, protože se bál covidu

Foto: pexels

Pěkně masitá výhra ve Sportce, Eurojackpotu nebo Šťastných 10 vám mimo jiné zpříjemní i cestování. Nebo vy se netrápíte tím, s kým budete sdílet váš dlouhý let za prací nebo na dovolenou? Milionáři se otázkou spolucestujících netrápí. Žádné mít totiž ani nemusí. Buď mohou cestovat vlastním tryskáčem, nebo si zabukovat celé letadlo jen pro sebe. Jeden indonéský zbohatlík tak učinil poměrně nedávno. Fotkou sebe a prázdného letadla na sebe upozornil na sociálních sítích. Prý ho koupě prázdných míst v letadle vyšla mnohem levněji než pronájem soukromého tryskáče. A proč to udělal? Kvůli strachu z covidu.

Když máte peníze, jde všechno

Zdá se, že když má člověk na účtu dostatečně vysokou sumu, jde opravdu všechno. Běžný smrtelník by si cestu na dovolenou v přeplněném letadle či jiném dopravním prostředku v době pandemie rozmyslel. Indonésan Richard Muljadi (vnuk nejbohatší Indonésanky) se však nehodlal nijak omezovat. Na dovolenou i v době pandemie letěl, ale bez pasažérů. Podle všeho zabukoval celé letadlo jen pro sebe a svou ženu a ještě se s tím chlubil na sociálních sítích. Napadlo by vás něco takového s výherními výsledky Sportky v kapse? Podle dalších informací, které Indonésan uvedl, ho to vyšlo levněji, než kdyby si pronajal soukromý letoun.  Letecká společnost Lion Air Group, s níž Indonésan cestoval, však tvrdí, že na jméno Muljadi byly zakoupeny pouze dvě letenky.

Soukromé kino nebo hokejový zápas?

Ať už to bylo jakkoliv, je vidět, že peníze umí mnohé. Třeba si po výhře ve Sportce nebo v Eurojackpotu také budete chtít dopřát netradiční zážitek. Například kino jen ve dvou nebo hokejový zápas, na kterém kromě hráčů a maskota budete jenom vy. I když lze peníze utratit mnohem lépe, mnohem podstatnější je fakt, že ať už výhru ve Sportce budete utrácet jakkoliv za cokoliv, je to čistě vaše věc!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru