«

»

Muž vyhrál 16 milionů korun, omylem ale 2x

Ilustrační foto: pixabay.com

Takovou chybu by chtěl udělat každý

Nejen sedmička je šťastné číslo, dokonce i nešťastná třináctka může někdy přinést štěstí. Něco o tom ví i třiačtyřicetiletý Australan pocházející z Queenslandu, který před pár týdny, v sobotu 13. října, vyhrál peníze v jedné z tamních loterií, a to 2x v jeden den.

Australan vyplnil tiket svými oblíbenými čísly, která sází pravidelně. Až minulý měsíc mu ale tato čísla přinesla dvojnásobnou výhru v celkové hodnotě 32 milionů korun. Poprvé mu z loterijní společnosti volali kvůli 16 milionové výhře. Později mu volali s informací, že vyhrál podruhé, jelikož svou sázku na tiketu omylem zdvojnásobil.

Muž byl naprosto v šoku, že se stal vítězem prvních 16 milionů korun. Faktu, že získal dalších 16 milionů, nechtěl vůbec věřit, svou výhru totiž zdvojnásobil úplně nechtěně. Za co vyhrané peníze hodlá utratit, zatím nemá promyšlené. V první řadě chce ale finančně pomoci rodičům.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru