«

»

Muž vyhrál 6 miliard na tiket, který původně ztratil

Foto: Twitter

Na amerického sázkaře se usmálo hned 2x neuvěřitelné štěstí

Poctiví lidé stále existují. Nedávno se o tom na vlastní kůži přesvědčil americký sázkař Michael Weirsky z New Jersey. Ten si totiž před pár týdny vsadil v Mega Millions několik tiketů a všechny vzápětí zapomněl na pultu v obchodě.

Bohužel si toho všiml až následující den, kdy chtěl vsazená čísla zkontrolovat s těmi vylosovanými. Dlouhou dobu hledal tikety po domě, pak se ale rozhodl vrátit do obchodu, kde je zakoupil. Tam mu prodavačka sdělila, že tikety našel neznámý muž a vrátil je všechny poctivě obsluze, místo toho aby si je nechal.

Když je Michael dostal všechny zpět, měl příležitost konečně je zkontrolovat. O pár chvil déle zjistil, že na jeden z tiketů vyhrál 273 milionů dolarů (v přepočtu 6,2 miliardy korun). Z výhry byl nejprve v šoku, jelikož nemohl uvěřit, že se na něj po tolika letech opravdu usmálo štěstí.

Nový multimilionář hodlá jako poděkování poctivému nálezci darovat část výhry. O jakou částku se ale bude jednat, neprozradil.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru