«

»

Muž vyhrál v loterii díky strategii, kterou odkoukal z televizního seriálu

Foto: depositphotos

V loterii Šťastných 10 nebo v kterékoliv jiné se dá vyhrát různě. Někdy je to o náhodě, jiní věří, že si lze pro výhru v loterii vytvořit strategii. Muž z Jižní Karolíny prý vyhrál v loterii 100 tisíc dolarů pomocí strategie, kterou odkoukal v televizním seriálu o výhercích v loterii.

Každý týden měl prosázet 25 dolarů, a to po dobu 3 měsíců

K výherním výsledkům Šťastných 10 lze přijít různě. Muž, který si nepřál být jmenován, ale pochází z Jižní Karolíny, věří, že v loterii vyhrál díky jeho strategii. Podle ní se zavázal každý týden prosázet asi 25 dolarů, a to po dobu tří měsíců. Strategii odkoukal od výherce jiné loterii, který ji popisoval v seriálu, který se na výhry v loterii zaměřuje. Prý pouhý měsíc stačil k tomu, aby v loterii Powerball vyhrál 100 tisíc dolarů (tedy v přepočtu 2,4 miliony korun).

Protože do té doby netušil, jak se Powerball hraje, myslel si, že se mu shodují pouze dva čísla na tiketu. Pak se ale na tiket koukla i jeho manželka, která ho ujistila, že vyhrál krásnou výhru. Také byste k výhře ve Šťastných 10 chtěli přijít jako slepý k houslím?

Muž má z výhry radost a hodlá ve své strategii pokračovat

Z výhry si muž koupil nové auto, aniž by si dělal vrásky s jeho cenou. Párkrát předtím, když auto kupoval, vždy obcházel více bazarů, než narazil na takové, které splňovalo jeho požadavky i cenu. V sázení chce šťastlivec samozřejmě pokračovat. Hodlá totiž svou tříměsíční strategii dotáhnout do konce. Možná věří, že díky ní vyhraje ještě více než doposud.

A jakou  strategii jste pro výhru ve Šťastných 10 vymysleli vy?

4/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. Květoslav

    Chci vědět název toho seriálu…

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru