«

»

Muže z Virginie od jackpotu 176 milionů dolarů dělilo pouhé jedno číslo

Foto: depositphotos

Určitě jste už zažili situace, kdy jste o něco strašně moc usilovali a ono to nevyšlo a zbyla vám jen cena útěchy. Třeba při sázení Sportky, když místo milionů dostanete alespoň vklad nazpátek. Něco podobného se stalo Richardovi B. z Virginie, když si vsadil v loterii Mega Millions. V jeho případě ho však těšil jeden milion dolarů (to je v přepočtu něco přes 21 milionů korun). Kdyby však k jeho pěti šťastným číslům přibylo i šesté „Mega Ball” číslo, mohl by si gratulovat k jackpotu 176 milionů dolarů (tedy něco přes 3 miliardy a 765 milionů korun).

Výhru v loterii předpověděla jeho žena

Richard B. nepatří k těm sázkařům, kteří své tikety kontrolují hned u slosování. Naopak jako většině sázkařů Sportky se i jemu tiket v peněžence nějakou dobu převaluje. Také i díky tomu mu mohla výhru předpovědět jeho žena. Když přišla domů, už ve dveřích hlásila, co slyšela v rádiu. Někdo prý v loterii vyhrál milion dolarů, výhru si dosud nevyzvedl, dokonce byl prý tiket koupený v jejich okrese. Na tuto zprávu Richard ženě odpověděl, ať si nedělá přílišné naděje, protože vyhrát mohl opravdu kdokoli. Pro jistotu však šel a tiket zkontroloval. A byla tam… výhra 1 milion dolarů. Jak z tiketu vyčetl, výhru mu přinesla čísla 8, 13, 35, 46 a 68. Kdyby k těmto číslům trefil i šesté číslo 16, jásat by mohl nad 176 miliony dolarů. Na to by však potřeboval mnohonásobně více štěstíčka. I tak může být rád, že mu na účtu přibylo přes 21 milionů korun.

U zahraničních výher je zajímavé, že peněžní odměnu za prodej výherního tiketu dostane i trafika, která jej měla v nabídce. Prodejna dostala 10 000 dolarů.

A co vy? Jak blízko jste od výherních výsledků Sportky vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru