«

»

Na 22 miliónů lze klidně natrefit cestou na výlet

Foto: pixabay

Není potřeba lámat si hlavu nad tím, že výhra ve Sportce pořád nevychází. Ukázalo se, že na výhru v hodnotě 22 miliónů korun lze klidně natrefit během obyčejné cesty na výlet. Nestává se to každý den… ale stát se to může. Nedávno se o tom přesvědčila rodinka z Virginie, které se během cesty na výlet pod kola jedoucího auta připletl pytel s odpadky. Alespoň to původně všichni její členové předpokládali. Měli štěstí, protože se během incidentu nikomu nic nestalo. A protože se jednalo o spořádanou rodinku, rozhodli se naložit onen pytel s odpadky a ještě jeden ležící opodál do svého auta a odvézt je k nejbližšímu kontejneru. Tam se ale nestačili divit. Podle nás je mnohem pravděpodobnější trefit pořádnou výhru ve Sportce, než aby se vám stalo to, co se americké rodince u kontejnerů přihodilo.

Nedalo jim to a do pytle nakoukli

Protože však pytel úplně nevypadal jako pytel s odpadky, nejspíš ani tolik nezapáchal, podívala se rodinka dovnitř. Prvně to vypadalo na nějaká poštovní psaní, potom se ale ukázalo, že se jedná o dolarové bankovky. Ani obsah druhého pytle nebyl jiný, a proto rodinka zamířila na policejní stanici. Prý ani nepřemýšleli o tom, že si „pytle s odpadky” nechají. Přitom by to jejich životní situaci vylepšilo o v přepočtu 22 miliónů korun.

Místní policie netradiční nález s úžasem převzala a okamžitě zahájila pátrání po jeho původu. Zdá se, že pytle s penězi ztratila pošta nebo nějaká bankovní společnost. Divné je ale to, že nikomu hned nechyběly. Přece když přijdete o 22 miliónů, zákonitě musíte tuto ztrátu pocítit. Za Sedmičky doufáme, že rodině na účtu přistane alespoň nějaké to nálezné. Rozhodně by si ho zasloužila.

Zde je dobře vidět, že bohatství vám mohou přinést nejen výherní výsledky Sportky či Eurojackpotu, ale i jiné náhody, které se po celém světě dnes a denně dějí. Takže nezoufejte, když vám Sportka ani příští slosování nevyjde… možná na vás čeká něco mnohem lepšího.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru