«

»

Na co si dát pozor při sázení čísel 1, 2, 3, 4, 5, 6 a podobných

Foto: pixabay

Pro šanci na velkou výhru je důležitý výběr čísel i druh loterie

Při vyplňování sázenek číselných loterií jako je Sportka, Eurojackpot nebo Šťastných 10 máte dvě možnosti, jak sázená čísla vybrat. Můžete je za sebe nechat vyplnit Náhodným tipem anebo zaškrtnout nějaká vaše. Existují statistiky, jaká čísla jsou nejvícekrát a nejméněkrát tažená, kterými se lze nechat inspirovat. Vyplnit můžete i čísla, která jste viděli vyhrávat ve filmu anebo ta, která už jednou výherní byla. Taktéž jsou oblíbená čísla jdoucí v řadě za sebou a podobně.

Sázení veřejně známých anebo posloupných čísel ve Sportce a Eurojackpotu ale není vždy dobré, jelikož taková čísla pravděpodobně sází více lidí, což způsobuje, že případná výhra je nakonec mezi všechny výherce rozdělena.

Příklad: Jestliže 100 sázkařů správně uhádne čísla hlavní výhry, která činí 2 000 000 korun, bude každému vyplacena částka 20 000 korun (2 000 000 : 100 = 20 000)

Ve Šťastných 10 jsou ale pravidla jiná, jelikož se výhra násobí pevně daným koeficientem a není tak rozdělována mezi veškeré její výherce. Takové loterie jsou tedy pro sázkaře, kteří se rádi inspirují známými čísly, z hlediska výher výhodnější.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru