«

»

Na Den matek vyhrála v loterii s datem narození svého syna

Foto: pixabay

Zatímco v Česku se Den matek slaví druhou květnovou neděli, v Anglii tento den připadá na čtvrtou neděli od začátku půstu. Letos připadl na 14. březen. Tento den byl výjimečný pro spoustu maminek, Den matek Karen Dakinové z anglického městečka Ipswich měl však příchuť milionů. Večer před tímto dnem totiž vyhrála v loterii Lotto 1 milion liber (to je v přepočtu více jak 30 milionů korun). Výhra ve Sportce nebo ve Šťastných 10 si den sice nevybírá, někdy se ale hezky seběhne s nějakým svátkem a potom je důvod k oslavám mnohonásobně větší.

Šťastné datum jí přineslo výhru v loterii

Když do Sportky sázíte svá oblíbená čísla, třeba své šťastné datum, už během losování víte, na čem jste. Stejně tak to věděla Karen Dakinová, která v loterii Lotto sází opakovaně svou šťastnou číselnou kombinaci, která se skládá z data narození jejího syna a dalších na její rodinu vázaných čísel. Karen tráví večery u televize, a proto si nenechá ujít žádné slosování. Už po slosování tedy mohla s manželem bouchnout šampaňské, protože věděla, že vyhráli nemalé peníze. Výhru u loterijní společnosti si potvrdila hned následující den ráno. Skutečnost, že jí datum narození jejího syna na Den matek přineslo výhru, považuje za šťastnou souhru náhod.

Nejdřív výhra v loterii, potom milionové plány

Spřádat plány lze i s jednou kapsou prázdnou a s druhou vysypanou. Když vám ale výsledky Šťastných 10 na účet připíšou miliony, to je pak jiná a své plány můžete také uskutečnit. Také Karen Dakinová má se svým manželem na plánování krásný rozpočet přes 30 milionů korun. Z výhry plánují společnou dovolenou v Karibiku, chtějí opravit dům a taky něco málo investovat. Na pořádný balík peněz si přijde i jejich syn, jehož šťastné datum mámě přineslo výhru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru