«

»

Na humor výhru ve Sportce nepotřebujete!

Foto: pixabay

Loterijní vtipy

Nepředepisují jej v ordinacích lékařů, natož abyste jej sehnali v lékárně bez předpisu. Přesto na něj výhru ve Sportce ani v Eurojackpotu nepotřebujete. Co to je? Humor, samozřejmě! Ten vás může držet nad vodou v časech, když vám bude ouvej i být vám dobrým společníkem v době, kdy s miliony ze Sportky budete dávno za vodou. A když jsme u toho, vtípky se točí i kolem sázení. Pojďte se nad některými z nich zasmát…

Věděli jste, že výhra v Eurojackpotu či jiné loterii umí krásně pročistit vztahy?

Výhra v loterii umí zamotat mnohé, nový vítr vnese i do všech vztahů, které jste doposud vedli i do těch, které teprve navážete…

  • „Miláčku, co bys udělala, kdybych trefil Sportku? Shrábla bych polovinu a odešla bych od tebe… Super, uhádnul jsem 3 čísla, tady máš 50 korun a zmiz mi z očí!”
  • Postarší pán trefil Eurojackpot. Když se ho později novinářka ptala na jeho první dojmy z velké výhry, řekl: „jsem rád, že teď mám konečně velkou a milující rodinu”.
  • Ženě zazvoní telefon. Zvedne ho a ve sluchátku slyší: „zázrak, vyhrál jsem ve Sportce, vezmeš si mě?„ A žena odpoví: „ano, samozřejmě a kdo volá?”.

Jak je to s pravděpodobností výhry ve Sportce a jiných loteriích?

  • Přiběhne pan Šťastný k loterijnímu terminálu celý uřícený a volá: „chci vsadit plný tiket Sportky… a kdy je slosování?” „Až v neděli”, odpovídá obsluha. „Tak to nic, já peníze potřebuji už zítra”, odvětí pan Šťastný.
  • Prodavačka trafiky křičí na celé kolo: „kupte si losy, kupte si losy!„. „Ne děkuji, já nechci vyhrát”, odvětí kolemjdoucí. „To nevadí”, křičí prodavačka, „takové losy zde taky máme”.

Ať už sázíte Sportku nebo čekáte na výherní výsledky Eurojackpotu, čekání na slosování si můžete zkrátit třeba vtipy o sázení. Smích s vámi udělá divy. Minimálně vám pomůže s vyrovnáním nálady v případě, že ve Sportce opět nevyhrajete.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru