«

»

Na konci března už můžete mít svůj soukromý ostrov…

Ilustrační foto: pexels

Vzhledem ke koronavirovým opatřením možná zvažujete, zdalipak vůbec rezervovat letní dovolenou. Co když se zase nikam nepojede? Řešením by pro vás mohl být, tedy pokud se vám na účtu válí několik set milionů korun, soukromý ostrov na Bahamách, který se začne dražit 26. března. Ti, co nechtějí kupovat zajíce v pytli, si mohou ostrov prohlédnout online. Jedná se o kus nedotčené přírody, kde se ani s živáčkem nepotkáte. Roušky a respirátory tedy budete moci nechat doma. Jedinou překážkou by mohly být zatím nevycházející výherní Eurojackpot výsledky.

Vyvolávací cena 19,5 milionu dolarů

Až vyhrajete Sportku nebo Eurojackpot, budete si moci zvyšovat adrenalin mimo jiné také účastí v dražbách. Na konci měsíce března začne dražba bahamského ostrova o rozloze tři kilometry čtvereční. Kdo by o kousek ráje stál, musí si připravit miliony. Vyvolávací cena je v přepočtu 430 milionů korun. Kdo se chce dražby zúčastnit, musí povinně složit zálohu přes dva miliony korun… a to si vezměte, že konečná cena může být mnohem vyšší. Co teprve, když budete chtít z koupeného ostrova finance vymáčknout zpátky. Vzhledem k tomu, že je to panenský kousek přírody, nebude jeho případné zpřístupnění turistům vůbec levné. Aukci zastřešuje společnost Concierge Auctions.

Kde najít nepotřebnou půlku miliardy?

Že mít vlastní kousek pláže není v dnešní době plné omezení vůbec od věci? Souhlasíme. Teď už jen stačí vyřešit otázku, kde sehnat nepotřebnou půlku miliardy? Třeba v Eurojackpotu! Strop jackpotu v této hře dosahuje do výše 2,5 miliardy korun. To je částka, se kterou se už můžete ukázat i v těch nejluxusnějších dražbách. Tak lovu zdar!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru