«

»

Na manžele z Liverpoolu se usmálo dvojité štěstí

Foto: pixabay

Manželé z Liverpoolu mají dva milióny důvodů k radosti a oslavám. Oba si vsadili a oba vyhráli v jednom slosování, ve kterém bylo taženo jejich směrovací číslo. Každý z nich vyhrál v přepočtu téměř milión korun, a tak se alespoň nemusí o výhru v loterii hádat. Manželé Cooksonovi mají pět dětí, deset vnoučat, jedno pravnouče a spoustu plánů do budoucna… tak si říkáme, aby jim ty dva milióny na to všechno stačily. A co vy? Taky sázíte Sportku společně s partnerem?

Loterie, v níž je taženo směrovací číslo

No jen si představte, že trefíte výherní výsledky Sportky, běžíte domů říct o výhře manželce a ta už na vás také čeká s výherním tiketem… nepředstavitelné, že? Ale zpátky k dvoumiliónové výhře. Manželé sumu vyhráli v tak zvané People´s Postcode Lottery, tedy v loterii, kde jsou tažena směrovací čísla. Jedná se o loterii, která část vsazených peněz daruje na charitativní účely. Proto se v této loterii nikdy nehraje o dechberoucí jackpoty a celá loterie je brána sportovně.

Každý milión se počítá, a proto ke dvěma milionům manželům gratulujeme! Co ještě o výhercích víme? Třeba to, že jsou svoji 26 let, oba jsou v důchodu a oba mají jasno v tom, jak s penězi naloží. Něco rozdají mezi děti, koupí si karavan a pojedou za příbuznými do Kalifornie.

Sportku může sázet celá rodina

Tento příběh vás ostatně může nalákat k hromadnému sázení Sportky. Je jasné, že čím více tiketů vsadíte, tím větší šanci máte vyhrát. Výhra však není vyloučena ani v případě, kdy se na plný tiket Sportky i se Šancí složíte všichni dohromady. Náklady spojené se sázením Sportky se krásně rozloží. Počítat ale musíte s tím, že také o výhru se budete muset dělit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru