«

»

Na Nový rok se ve Sportce hraje o 21 elektrokol

Foto a zdroj: Sazka

Pokud pro příští rok opět plánujete předsevzetí hodit se do formy, máte jedinečnou možnost si tento pátek – 1. 1. 2021 zahrát o elektrokolo, se kterým si fyzičku vybudujete jedna radost. Symbolických 21 sázkařů ze hry odjede na elektrokole. K tomu si ze hry mohou do batohu přibalit také nějaké ty miliony. To by byl krásný začátek nového roku, nemyslíte? Už zítra ve středu 30. 12. se hraje o Superjackpot Sportky ve výši 50 700 000 Kč. V I. i II. tahu prvního pořadí je 26 400 000 korun. A proto pokud zítra někdo nesebere hlavní výhru, bude na Nový rok o co hrát.

O elektrokola se hrálo i na Nový rok 2020, pamatujete?

O stejnou prémii Sportky si mohli sázkaři zahrát i na Nový rok 2020. Tehdy se hrálo o 20 elektrokol. Letos Sazka po vzoru roku 2021 jedno elektrokolo přihodila. Hry se lze zúčastnit jedině s plným tiketem.

Bylo by hezké začít nový rok výhrou, nemyslíte? Ne nadarmo se říká: „jak na Nový rok, tak po celý rok”. Třeba to rozbalíte rovnou tím, že trefíte tučné výherní výsledky Sportky. A když ne… nevadí. I tak se můžete těšit na nový rok 2021, protože ve většině případů platí, že jaké si to uděláte, takové to máte! Tak nenechte nic náhodě… leda tu výhru v loterii.

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Anonym

  Nikde nemohu najít čísla tiketu u vylosovaných elektrokol? A asi nejsem sama. Kde je najdu? Hanka

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   v menu této stránky klikněte na SPORTKA VÝSLEDKY a vedle aktuálních výsledků klikněte na ARCHIV TAŽENÝCH ČÍSEL.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru