«

»

Na olympiádě nesoutěžil, přesto se díky ní ocitl na vítězném stupínku – vsadil a vyhrál přes 4,7 milionu korun

Sázkovým kancelářím zvedly olympijské hry 2021 tržby. Sázky dokonce překonaly rekord z roku 2016, kdy se hry konaly v brazilském Riu. Nejvíce sázek šlo na ženský tenis. Radovat se může sázkař, který je díky olympijským hrám a své investici 6 500 Kč bohatší o 4,7 milionu korun. K výhře došlo u společnosti Tipsport. A co vy? Také si kromě Šťastných 10 sem tam vsadíte i na sport?

Sázka na olympijské hry mu zaplatila hypotéku

Ke komu výherní výsledky Šťastných 10 nechtějí přijít, ten může vyzkoušet štěstí u sázek na sport. I tam se totiž dají vyhrát miliony. Důkazem toho je sázkař z Prahy, který u společnosti Tipsport vsadil tiket typu Maxikombinátor za 6,5 tisíce Kč. Sázel na různé disciplíny letošních olympijských her – na plavání, atletiku, cyklistiku. Ve většině případů tipoval na umístění jednotlivých sportovců. Povedlo se! Sázka mu vynesla 4 716 000 Kč. Jeho účast neúčast na olympijských hrách mu zaplatila hypotéku! Samozřejmě nevíme, jak na tom tipér byl finančně před sázkou. Teď je ale za vodou.

Češi prosázeli více než miliardu

Před podobnými událostmi si sázkové kanceláře mnou ruce, protože vědí, že se jim tržby prudce zvýší. Sázejí totiž i ti, kteří se běžně drží u svých loterií, jakou je například Šťastných 10. Že ale sázky na letošní olympijské hry trhnou rekord, to sázkové kanceláře nepředpokládaly. Češi prosázeli celkem 1,15 miliardy korun. Je to dokonce o 180 milionů více než v roce 2016, kdy se olympijské hry konaly v Riu De Janeiru. Vůbec nejvíce sázek šlo na ženský tenis. Žádná z disciplín však nezůstala bez vsazeného tiketu. U Tipsportu Češi prosázeli přes 542 milionů korun, u Fortuny přes 400 milionů korun, u Chance se objem sázek přehoupl přes 121 milionů korun.

A na co si kromě výsledků Šťastných 10 vsadíte vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru