«

»

Na plnění snů není nikdy pozdě

Foto: pixabay

Čekáte až vám vaše sny splní výhra v Extra Rentě? Že je lepší své sny vzít do vlastních rukou, o tom svědčí případ třiasedmdesátiletého Andrewa Greenhalgha, který si v tomto věku udělal pilotní zkoušky a s popelem své matky obletěl celou Británii. Inspiroval ho příběh, na který v době covidové pandemie koukal se svým vnukem.

Na plnění snů většinou výhru v loterii nepotřebujete

Je jasné, že s výherními výsledky Extra Renty v kapse se sny plní daleko snadněji už jen proto, že na to či ono nemusíte shánět peníze nebo je odkrajovat z vašeho napnutého finančního rozpočtu. Ve skutečnosti však na plnění snů nepotřebujete výhru v Extra Rentě tolik jako odhodlání něco ve svém životě změnit. Inspirovat vás k tomu může ledacos a Andrew Greenhalg je toho příkladem.

Muž, kterému teď nejspíš táhne na pětasedmdesát let, se může pochlubit tím, že ho seriál inspiroval k životní změně a výzvě. Stal se pilotem vrtulníku a spolu s popelem své matky a v rámci zhruba devatenácti letů, obletěl Británii. Nejsou to však vzpomínky na jeho dávnou minulost, nýbrž zcela čerstvé zprávy. Rozhodnutí stát se zničehonic pilotem vrtulníku udělal ve svých třiasedmdesáti letech. To je borec, že? A nejen to. Muž, který se nechal inspirovat seriálem, zkoušky úspěšně zvládl, čímž mohl jít do další výzvy.

Ještě před deseti lety by ho ani nenapadlo, že bude pilotovat vrtulník

Výhra v Extra Rentě může vést k tomu, že budete dělat jedno zbrklé rozhodnutí za druhým. Což o to, s pořádným balíkem peněz na bankovním účtu si to nejspíš budete moci dovolit. Ale udělat životní rozhodnutí v tak vysokém věku a rovnou se pustit do pilotování vrtulníku aniž by vám v kapse cinkala penízky navíc, to si žádá odvahu. Třeba chtěl děda svému vnukovi dát životní lekci o tom, že nikdy není pozdě splnit si své sny. A to se mu zaručeně povedlo!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru