«

»

Na rozchod se po výhře v loterii budete dívat úplně jinak

Foto: pixabay

Když dáte kopačky někomu, kdo za pár týdnů vyhraje v loterii 9,3 milionu liber (něco přes čtvrt miliardy korun), nejenže máte vztek, nýbrž na něm začnete mazat i vady, které jste na něm před výhrou viděli. Návrat však nebude snadný, jestli vůbec bude možný. Kdyby váš ex těsně po rozchodu s vámi vyhrál/a v Korunce miliony, taky by vás to naštvalo. Ten, komu byly kopačky dány, má naopak možnost se z bolestivého rozchodu po výhře v loterii rychleji vzpamatovat. Něco podobného se stalo Paulu Longovi (55) , kterému obří výhra v loterii pomohla na nedávný rozchod zapomenout.

O výhru v loterii se s nikým dělit nemusí

Bývalý automechanik Paul Long je šťastný muž. V roce 2018 trefil v Lucky Dipu mega výhru ve výši 9,3 milionu liber. S nikým se o ni dělit nemusí, protože s bývalou manželkou je už dávno rozvedený a nedávná dlouholetá přítelkyně mu dala kopačky asi měsíc před výhrou v loterii. Představte si, že by vaše zlomené srdce vyléčily Korunka výherní výsledky! Jó, bolavé srdce si žádá čas a miliony na bankovní účet. Sám Paul si ze své bývalé přítelkyně vystřelil. Na její účet prohlásil, že ji teď musí rozchod s ním velmi mrzet. Jeho bývalá přítelkyně mu skrz média odpověděla, že se plete, protože mu výhru přeje. Že by si k němu opět zametala cestičku? Kdo ví! Ostatně ani Paul nevylučuje možnost, že svou bývalou přítelkyni, se kterou se rozešel v přátelském duchu, pozve na oběd nebo vezme na dovolenou.

Výherní tiket si koupil v záplavě radosti z výhry jeho fotbalového týmu

Je vidět, že Paul Long si z nedávného rozchodu opravdu nic nedělá. Jak sám říká, alespoň bude mít více času na fotbal. Právě ten mu přihrál pohádkové jmění, a proto cítí potřebu se svému oblíbenému fotbalovému týmu revanšovat. Právě díky výhře jeho fotbalového týmu pod vlivem radosti koupil tiket do loterie Lucky Dip. Ten mu vynesl neuvěřitelnou výhru. V Korunce čtvrt miliardy nezískáte, na miliony si v ní však přijít můžete.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru