«

»

Na Štědrý den si zahrajte o milion pod stromeček

Foto a zdroj: Sazka

Kromě dárků pod stromečkem od vašich blízkých má pro vás 24. prosince dárek i Sazka – rovný milion pod stromeček. Zahrát si o něj můžete v mimořádném slosování Sportky ještě předtím, než usednete ke štědrovečernímu stolu. Stačí vsadit plný tiket a jste ve hře. Od Sazky je to další z prémií Sportky, která tento rok dělá hráčům radost. Pamatujete, o co všechno se hrálo v průběhu roku?

Novoroční prémie Sportky se trefila do novoročního předsevzetí mnoha hráčů

Hned 1. ledna 2020 si mohli sportkaři zasoutěžit kromě hlavní výhry Sportky i o elektrokolo. Dvacet z nich, kteří se hry zúčastnili s plným tiketem, mohlo po slosování začít plnit svá novoroční předsevzetí. Hrálo se o dvacet elektrokol, se kterými šlo shazování povánočních kil podstatně lépe.

Koncem dubna (26. 4.) se ve Sportce začalo hrát o zboží v Hornbachu v hodnotě 1 milion korun. O poukaz v tomto hobby marketu se v mimořádném slosování Sportky hrálo i  6. 5. a 22. 5. 2020.

Něco do garáže…

Kromě hlavní výhry Sportky a jiných věcných výher mohli sportkaři hrát i o něco do garáže… tedy o luxusní vozy, jako je Jeep Compass (31. 1. 2020), Škoda Kamiq (31. 7. 2020), Škoda Karoq (14. 8.),  Jeep Cherokee (11. 9.) a Škoda Kodiaq (9. 10.)

Sazka nezapomněla ani na Halloween a advent

V říjnu třicátého Sazka oslavila Halloween tak, že hráčům do hry přidala halloweenský meloun, 11. a 18. prosince se potom hrálo o milion pod stromeček. O ten si můžete zahrát i 24. prosince. Vsadíte si?

Týden plný Sportky

Ještě musíme poznamenat, že tento týden se vám po Sportce určitě stýskat nebude, jelikož se Sportka hraje až 4x. Losuje se zítra – ve středu 23. prosince, mimořádně pozítří 24. prosince, v pátek 25. prosince a pak ještě v neděli 27. 12.  Už zítra – 23. 12. si můžete zahrát o Superjackpot Sportky ve výši 33 700 000 korun!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru