«

»

Na svátek svatého Patrika můžete získat zeleného Kamiqa

Foto: Sazka

I přesto, že Patrik u nás slaví svátek 19. února, můžete už dnes ve spojitosti s Patrikem ze hry Sportka odjet v novém voze Škoda Kamiq. Tematicky je vůz zelený stejně jako irský svátek svatého Patrika, který připadá právě na dnešek. Dnes 17. března si ve Sportce můžete zahrát nejen o Prémii Sportky Škodu Kamiq, nýbrž také o 57 milionů korun! Nejšťavnatější je II. tah prvního pořadí, ve kterém je 29,6 milionu korun.

Sytě zelená Škoda Kamiq v hodnotě půl milionu korun

Zelená barva by vás údajně měla nabít pozitivní energií. Avšak není důvod na zeleno natírat zdi nebo se do zelené oblékat. Mnohem stylovější dobití vám dnes nabízí Sportka a její prémie v podobě vozu Škoda Kamiq. Ten je vyveden do sytě zelené barvy a právě s touto barvou byste dneska v Irsku zabodovali. Na den 17. března v Irsku připadá svátek svatého Patrika, který patří k nejvýznamnějším irským svátkům a zelená je pro tento svátek typickou barvou. I přesto,  že cizí svátky neslavíte a jste rádi, že máte amerického Valentýna za sebou, můžete mít právě dnes důvod k oslavám – stylové pojízdné výherní výsledky Sportky! Škoda Kamiq má hodnotu půl milionu korun a doprovodí vás za každým dobrodružstvím… třeba do Irska.

S miliony na účtu můžete poznávat svátky a tradice různých zemí

Výhrou ve Sportce se nejen dostanete za vodu, nýbrž i budete moci poznávat svátky a tradice různých zemí v zemích, kterých se to přímo týká. Svatý Patrik je údajně ten, kdo do Irska přinesl křesťanství. Typickým znakem je pro svátek trojlístek, který symbolizuje svatou Trojici.  Svátek svatého Patrika slaví lidé nejen v Irsku, nýbrž i v Austrálii, Velké Británii a na Novém Zélandu zábavou, tancem a černým pivem… podobně můžete oslavit také šťastná čísla ve Sportce už dnes krátce po dvacáté hodině, kdy už jsou výsledky Sportky k dispozici.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru