«

»

Na thajské silnici poletovaly peníze

Foto: pixabay

Ne vždy musí vaše cesta k penězům vést přes sázku do loterie Korunka. Své o tom ví řidiči jedné rušné silnice v Thajsku, kterým se na konci října tohoto roku naskytl neuvěřitelný pohled. Představte si, že si jen tak jedete a v tom vám do předního skla vašeho auta začnou narážet bankovky. Co uděláte? Thajci v tomhle mají jasno. Prostě zastavili a bankovky, které se za jízdy vysypaly z jedné dodávky, začali sbírat. Koho by napadlo, že si je nechali pro sebe, je na omylu. Poté se poctivě odebrali na policejní stanici, kde peníze odevzdali a neobvyklý případ nahlásili.

Opravdu nečekané oživení dopravy

Čekáte, až vám zázrak z nebe sešle výherní výsledky Korunky? V tom případě vězte, že i velmi nepravděpodobné věci se dějí, a to zejména tehdy, když je nečekáte. Důkazem pro to je nečekané oživení dopravy, které se stalo v thajské provincii Khon Kaen na konci října tohoto roku. Na rušné silnici se z dodávky najednou začaly sypat bankovky. Aniž si toho její řidič všiml, pokračoval dál ve své marnivé cestě. Z nebe padajících peněz si však nemohli nevšimnout další účastníci dopravy, kteří okamžitě zastavili a hromadně začali peníze sbírat. Celkem na silnici posbírali asi 92 tisíc bahtů, což se rovná částce okolo 60 tisíc korun. S penězi pak vyrazili na policejní stanici, kde celý případ nahlásili. Tam o několik chvil později dorazil také vyplašený řidič dodávky, kterému došlo, že tašku s penězi položil na střechu auta.

Peníze zapomněl na střeše auta

Peníze dokonce nebyly ani jeho, nýbrž jeho zaměstnankyně, pro kterou měl obnos vyzvednout a koupit za něj přístroj do firmy. Díky poctivým Thajcům se velmi dramatická událost brzy změnila na historku k pobavení. A to i přesto, že v posbíraném obnosu nakonec chybělo pár tisícovek. Nebylo to však tak hrozné, jakoby chyběla celá částka. Tak vidíte, alespoň víte, že pokud by se vám něco podobného stalo s taškou plnou peněz po výhře v Korunce, máte šanci, že se vám velká část z toho vrátí zpět… anebo taky ne.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru