«

»

Na tiket, který mu daroval strýc, vyhrál 25 milionů!

Foto: @PLIlottery/Twitter

Milionový dárek!

Lidé pro své blízké vybírají různé a někdy i velmi neobvyklé dárky k narozeninám či Vánocům a je jedno, jestli jde o věcné dary, zážitky anebo třeba výherní losy či tikety. Jeden takový dárek dostal i Kevin O´Conor, který hraje fotbal za Preston North End. Od svého strýce totiž k Vánocům dostal tiket, na který následně vyhrál v přepočtu okolo 25 milionů korun.

Ačkoliv Kevin získal miliony, tak se svého milovaného fotbalu rozhodně vzdát nehodlá a hrát bude dál. Dokonce i v době slosování byl na fotbalovém utkání. K překontrolování tiketu ho donutila jeho matka, která se po slosování dozvěděla, že vítěz pochází právě z jejich regionu. Mladý fotbalista v tu chvíli nemohl uvěřit, že je vítězem právě on. V tu dobu ani nevěděl, co s penězi pořádně udělá. Jako jeden z mála lidí může být ale v klidu, jelikož miliony už má na účtu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru