«

»

Na účet mu nově chodí pravidelná výplata, aniž by byl zaměstnaný

Foto: depositphotos

James Evans z Anglie patří mezi šťastlivce, kteří vůbec nemusí reagovat na ranní zvuk budíku. Přitom ještě nedávno tomu tak nebylo. Je to pár týdnů, co Jamesovi Evansovi začala na účet chodit velmi slušná výplata, aniž by byl zaměstnaný či nějak podnikal. 10 tisíc eur každý měsíc mu vyplácí loterijní společnost Set For Life, u které si vsadil a uhodl všechna potřebná čísla pro první pořadí. Do práce nemusí dlouhých 30 let, protože přesně takovou dobu mu bude výplata přistávat na účtu. A jak by se líbilo vám, kdyby vám výsledky Šťastných 10 pomohly podepsat výpověď v práci?

Výhru v loterii si dlouho nechával pro sebe

Příběh Jamese Evanse se podobá mnoha dalším příběhům o výhře v loterii. Stejně jako většina výherců, ani James svou výhru opravdu nečekal. Moment překvapení mají všechny loterie světa nejspíš stejný. James Evans je mladík z Anglie, který vypomáhá v tátově stavební firmě. Jednou, když si krátil dlouhou chvíli na internetu, objevil ve své emailové schránce zprávu od loterijní společnosti, která mu gratulovala k výhře. Stejně jako většině sázkařům Sportky se i Jamesovi při pohledu na gratulační email sevřel žaludek. V tu chvíli však ještě netušil, že mu začíná pohádkový život. Na svém výherním účtu zjistil, že vyhrává třicetiletou rentu, kdy mu každý měsíc na bankovní účet dorazí suma 10 tisíc eur ( to je přes 260 tisíc korun).

O výhře se správně rozhodl mlčet. Poměrně dlouho výhru v loterii držel pod pokličkou jen s nejbližšími členy rodiny. Mezitím přemýšlel, jak s výhrou naloží.

Když vyhrajete v loterii, obrátí se vám život vzhůru nohama

Vyhrát hlavní výhru loterie Šťastných 10 nebo kterékoliv jiné, život se vám obrátí vzhůru nohama. A protože výhra v loterii nepřínáší pouze pozitivní změny, rozhodl se James věnovat spoustu energie na to, aby svůj původní život alespoň částečně udržel v zajetých kolejích. Zatím prý zbytečně neutrácí. Co nejvíce peněz si odkládá na cestování, na které se vrhne, až se koronavirová situace ve světě zlepší.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Petrik

    to není pravda!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru