«

»

Na Velký pátek Sportka vydala své poklady… padl letos už třetí Superjackpot

Foto: depositphotos

Podle pověry lze o Velikonocích na Velký pátek najít poklad. A nejspíš na tom něco bude, protože na Velký pátek 2. dubna ve Sportce padl Superjackpot ve výši 87 218 623 Kč. Je to zatím třetí a pro tento rok nejvyšší Superjackpot Sportky. Výhru v II. tahu prvního pořadí sázkaři zajistila čísla 13, 19, 25, 31, 33, a 42. Bonus byl v tomto případě podmíněn číslem 2 (poslední číslo Šance). Výherci v každém případě gratulujeme! Dnes 4. dubna hrajeme o 15 100 000 Kč. Vůbec nejatraktivnější je I. tah prvního pořadí, kde můžete hrát o krásných 13 milionů korun!

Také jste hledali poklad?

Pokud alespoň nějakým způsobem slavíte Velikonce, určitě jste na Velký pátek hledali poklad. Podle pověr právě v tento den pukají skály a odhalují své poklady. Řada sázkařů si tuto pověst vysvětlila po svém a vhodně zvolenými čísly škádlila výherní výsledky Sportky. A jednomu z nich se to podařilo. Jako jediný se díky šťastným číslům postavil na stupínek prvního pořadí, kde inkasoval 45 312 873 Kč a k tomu trefil i poslední číslo doplňkové hry Šance – číslo 2, a tím získal i Bonus ve výši 41 905 750 Kč. Jackpot Sportky tímto srovnal se zemí. Na vyšší jackpot si budou muset hráči zase nějaké to slosování počkat.

Už třetí sestřelený Superjackpot v tomto roce

Letos hráči aktuální výsledky Sportky nenechávají náhodě. Svědčí o tom celá řada doposud trefených prvních pořadí i fakt, že se jedná o už třetí Superjackpot tohoto roku – a to máme teprve duben! První Superjackpot tohoto roku sázkaři Sportky skolili 20. ledna, druhý 12. února. V pořadí čtvrtý Superjackpot může být váš!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru