«

»

Na vlastní čísla vybraná z dat narození a věků vyhrál milion

Foto: pexels

Za vyhrané peníze doplatí úvěr na auto sobě i manželce

Americký sázkař Richard Payne si rád pro své sázky vybírá vlastní čísla. Před pár týdny při vyplňování vítězného tiketu použil čísla z dat narození a věků svých blízkých. To se, jak později zjistil, vyplatilo, jelikož mu vsazená čísla přinesla výhru činící 50 000 dolarů (v přepočtu více než 1,1 milionů korun).

Richard správně uhádl 4 čísla plus číslo dodatkové. O výhře se dozvěděl následující den po slosování pomocí mobilní loterijní aplikace. Po zjištění výhry byl několik vteřin v šoku, začal rychleji dýchat a nemohl uvěřit vlastním očím.

Poté se s vyhranými penězi pochlubil manželce, s níž začal ihned plánovat, jak s nimi naloží. Podle jeho slov za část peněz doplatí úvěr na své a manželčino auto. Co udělá se zbytkem peněz, zda je utratí za nějakou dovolenou či je uloží na účet, si nechal výherce pro sebe.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru