«

»

Na vlastní čísla vybraná z dat narození a věků vyhrál milion

Foto: pexels

Za vyhrané peníze doplatí úvěr na auto sobě i manželce

Americký sázkař Richard Payne si rád pro své sázky vybírá vlastní čísla. Před pár týdny při vyplňování vítězného tiketu použil čísla z dat narození a věků svých blízkých. To se, jak později zjistil, vyplatilo, jelikož mu vsazená čísla přinesla výhru činící 50 000 dolarů (v přepočtu více než 1,1 milionů korun).

Richard správně uhádl 4 čísla plus číslo dodatkové. O výhře se dozvěděl následující den po slosování pomocí mobilní loterijní aplikace. Po zjištění výhry byl několik vteřin v šoku, začal rychleji dýchat a nemohl uvěřit vlastním očím.

Poté se s vyhranými penězi pochlubil manželce, s níž začal ihned plánovat, jak s nimi naloží. Podle jeho slov za část peněz doplatí úvěr na své a manželčino auto. Co udělá se zbytkem peněz, zda je utratí za nějakou dovolenou či je uloží na účet, si nechal výherce pro sebe.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru