«

»

Na výhru v loterii ji upozornil až příspěvek na Facebooku

Foto: pixabay

Zatímco někdo vsazené tikety Eurojackpotu kontroluje pravidelně a ihned po slosování, u jiných se hromadí v peněžence. Je to i případ ženy z Louisiany, která sice sázela pravidelně, na výhru se však příliš neupínala. Vsazené tikety kontrolovala jen občas, když si na ně vzpomněla. Výhra 1 milion dolarů jí málem propadla, naštěstí se o ní na poslední chvíli dozvěděla… ne ze svého tiketu, nýbrž z příspěvku na Facebooku.

Výhra by jí možná propadla

A jak moc na výherních výsledcích Eurojackpotu lpíte vy? Mohlo by se vám stát, že by vám tučná výhra propadla jen proto, že jste nedůslední v kontrole vsazených tiketů? Výhra jednoho milionu dolarů v Powerballu přinesla Lale Singletonové nejen velké bohatství, nýbrž ji možná naučila pravidelně ověřovat tikety. Nechybělo totiž málo a výhra by jí propadla. Lala si vsadila jako vždycky v pravidelném slosování Powerballu. Pak ale vsazený tiket zastrčila do peněženky a zapomněla na něj. Po několika týdnech jí kamarádka přeposlala příspěvek na Facebooku, ve kterém se psalo, že prodejní místo Baton Rouge hledá výherce 1 milionu dolarů. V tom si Lala vzpomněla na neověřené tikety v peněžence a vnitřní pocit jí říkal, že o zaplacení složenek už se obávat nemusí.

Po zaplacení daně a poplatků jí zbude slušná částka na pohádkový život

Stejně jako výhra v Eurojackpotu, i další loterie se daní. Daně a poplatky z výherní částky 1 milionu dolarů strhli i Lale. Na účet jí po odečtení přistálo přes 710 tisíc dolarů (přes 15 milionů korun) a to je pro nové plány více než dost. Z výhry Lala plánuje zaplatit staré dluhy, aby měla čistý stůl. Další její prioritou je studium dvou dcer. Za zbytek z výhry si užije život. Sázet ale bude dál a tikety více kontrolovat. Jak loterijní společnosti uvedla, ani nechce pomyslet na to, kolik výherních tiketů jí kvůli nedůslednosti propadlo. To ji však nemusí strašit ve snech, protože už i milionová výhra v Eurojackpotu je za jeden život až až!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru