«

»

Na výhry v loterii má Američanka opravdu štěstí

Foto: pixabay

Vyhrát ve Sportce se řadě sázkařů nepoštěstí ani jedinkrát za život, natož pak třikrát, jako se to podařilo Američance Glen Burnieové z Marylandu. Nedávno se svým manželem hrála virtuální dostihy Racetrax a vyhrála 101 370 dolarů (téměř 2,5 milionu korun). Není to však její první výhra –  před šesti lety ji štěstí v loterii potkalo rovnou dvakrát.

Když v loterii vyhrajete dvakrát, proč ne i potřetí?

Přesto, že ji u srdce hřály už dvě větší výhry, sázet nikdy nepřestala. Američanka Glen Burnieová z Marylandu se nejspíš rozhodla vyzkoušet, jak dlouho se u ní štěstěna hodlá zdržet. A vyplatilo se! Ani ti, kteří mají Sportka výherní výsledky už v kapse, nejspíš sázet nikdy nepřestali.

O tom, že Američanku štěstěna neopustila, svědčí její nedávná výhra v online dostihové hře, ve které s manželem utržila krásných 101 370 dolarů (tedy téměř 2,5 milionu korun). Podle jejich výpovědí, měli oba z výhry velkou radost a použijí ji na splacení všech účtů. Na co dali předchozí výhry, to není jasné.

V roce 2016 totiž Glen Burnieová vyhrála ve hře Keno asi 30 tisíc dolarů (přibližně 725 tisíc korun) a o pouhé tři měsíce později ten rok ve stejné dostihové hře jako teď částku 35 671 dolarů (něco přes 860 tisíc korun). To je panečku štěstí!

Výhra v loterii má schopnost uzdravit váš finanční rozpočet

Případ šťastné Američanky jen dosvědčuje, že ani výhra ve Sportce nemusí být kdovíjak vysoká a už vůbec nemusíte trefit Superjackpot Sportky, abyste se měli dobře. Občasná menší výhra umí také pomoct. Je to taková finanční injekce pro uzdravení rodinného rozpočtu, co říkáte?

Výherkyni samozřejmě gratulujeme, stejně jako všem ostatním, kteří výhru v loterii shrábli hned několikrát.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru