«

»

Na výletě se z něho stal milionář, kvůli poruše herního automatu o výhru málem přišel

Foto: pixabay

Jaké je to vyhrát ve Sportce či jiné loterii, už ví řada šťastlivců, která tipovala ta správná čísla. Ale jaké to je vyhrát v kasinu a o výhře se málem nedozvědět, o tom by mohl vyprávět Robert Taylor z Arizony. Díky nasazení kasina svou výhru naštěstí obdržel dodatečně.

Na skutečnost, že někde ztratíte tiket i s výhrou, je lepší nemyslet

Skutečnost, že někde z peněženky vytrousíte výherní výsledky Sportky, je lepší si ani nepředstavovat. Husí kůže po zádech běhá i turistovi z Arizony, který si jel na víkend zahrát do Las Vegas. Od kasina v tu chvíli čekal jen rozptýlení v rámci jeho výletu. Ve skutečnosti mu tento den byla souzena výhra ve výši 229 368 dolarů (4,8 milionu korun). O té se však nedozvěděl ten den, nýbrž až po zběsilém pátrání za tři týdny. No jen si představte, že otázka, jestli z vás Sportka učiní milionáře, závisí na snaze ostatních vás vypátrat.

Podařilo se, Robertovi vůbec nevadilo, že se musí do Las Vegas vracet

K pátrací akci došlo poté, co Robert Taylor kasino opustil, aniž by tušil, že je z něj teoreticky už milionář. Jeho automat se totiž rozbil a Robert byl v tu chvíli posledním návštěvníkem kasina, který do něj vložil nějaké peníze. Po opravě zaměstnanci kasina zjistili, že na automatu byl trefený jackpot. Co s ním? Rozhodli se výherce najít. Nebylo to však lehké. Do hledání se mimo jiné zapojila také Nevadská rada pro kontrolu hazardních her, která dění v kasinu pozorně sleduje. Po tom, co byly shlédnuty všechny kamerové záznamy a vyslechnuti všichni ti, co s neznámým výhercem mluvili, se podařilo Taylora najít. Tou dobou už byl šťastlivec zpátky doma v Arizoně a netušil, jakým obohacením pro něj výlet byl. Když se zprávu dozvěděl, vůbec mu nevadilo, že si výlet do Las Vegas bude muset kvůli vyzvednutí výhry zopakovat.

Nemyslete si, že vás se podobné trable netýkají. Vždyť ztratit výherní tiket Sportky je snad ještě lehčí a pravděpodobnější, než narazit na nefunkční automat odmítající vydat výhru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru