«

»

Na výletě v národním parku nečekaně zbohatla

Foto: pixabay

Výletování dá rodině s dětmi zabrat nejen fyzicky, hlavně ale finančně. Ne z každého výletu se však musíte vrátit úplně švorc. Záleží na tom, kde se vydáte. Z národního parku Crater of Diamonds v Americe se žena vrátila o více jak 300 tisíc bohatší… a ne, během výletu se nedozvěděla, že vyhrála ve Šťastných 10. Plusové pohyby na jejím účtu měly jinou příčinu.

Že by šla nálezkyně diamantu na jistotu?

Americký park Crater of Diamonds v Arkansasu je pověstný tím, že jeho návštěvníci čas od času objeví diamant. Vůbec ten největší v parku nalezený měl 44,23 karátů a jeho nálezce jej pojmenoval Strýček Sam. Možná šlo tedy o náhodu, nebo šla Američanka Noreen Wredbergová na jistotu. Dá se pochopit, že stále nevycházející výherní výsledky Šťastných 10 je lepší rozdýchávat v parku, ve kterém máte možnost najít opravdový diamant.

Ať už to bylo jakkoliv, našla Noreen velký žlutý 4,38karátový diamant, jehož cena byla vyčíslena v přepočtu na 340 tisíc korun. Tomu se tedy říká trefit jackpot… a čísla do Šťastných 10 zde nejsou vůbec potřeba!

V parku se ocitla díky náhodě

Přece jen Noreen cíleně diamanty nehledala. Původně totiž měla namířeno do jiného parku v Americe. Protože však trochu zabloudila a park Crater of Diamods se jí nabídl jako bližší varianta, rozhodla se jej navštívit. Tato náhoda její bankovní účet obohatila o neuvěřitelných 340 tisíc korun – tedy o částku, kterou můžete vyhrát také ve Šťastných 10.

V parku, kde každý může být výhercem loterie, je zvykem dávat nalezeným diamantům jméno. Noreen ten svůj pojmenovala Lucy. Návštěvníci už v parku podobnou souhrou náhod našli přes 33 tisíc diamantů. Ten svůj Noreen plánuje nechat vybrousit do šperku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru