«

»

Na vzácná auta v hodnotě 30 milionů liber jen tak sedal prach…

Foto: pixabay

Obvykle platí pravidlo, že na co člověk tvrdě dře, toho si pak více váží. Zdalipak by výhra v Extra Rentě zamávala s tímto tvrzením v případě, že by přistála na váš bankovní účet? Dostávat 100 tisíc měsíčně po dobu dvaceti let za nicnedělání… to už zamává s kdejakým charakterem. Co tím ale chceme říct?  Jen chceme poukázat na příběh, že je možné, že i na auta v hodnotě 30 milionů liber (téměř 900 milionů korun) může sedat prach, když zůstanou zapomenuta v podzemní garáži.

Štěstí, které by stačilo na výhru v loterii

Colin Smith (36) z Hampshiru má neobvyklý koníček. Prozkoumává zapomenutá místa ve městech a hledá v nich poklady. Před rokem se svým kamarádem učinili objev, který se jim nejspíš už nikdy za život nepodaří. V zapomenuté podzemní garáži bývalé automobilky v Bristolu našli vzácná superauta v celkové hodnotě asi 30 milionů liber. Na skvosty, jako je prototyp auta Bristol Fighter, Bristol 409 Bullet Speedster, Bentley 2008, Mercedez-Benz 300 Adenauer z roku 1950 a další „superkáry” jen tak sedal prach. Zdá se, že takové štěstí, jako měl Colin při jejich nálezu, by vystačilo i na výherní výsledky Extra Renty. Auta zůstala v podzemní garáži zapomenuta kvůli krachu automobilky. Ta neustála koronavirovou epidemii.

Díky výhře v loterii může prach sedat na vašeho veterána

Výhra v Extra Rentě vám může zajistit, že bude prach sedat i na vašeho veterána. Právě stará veteránská auta představují skvělý způsob, jak utratit část výhry v Extra Rentě či jiné loterii. Je to dobrá investice, protože stejně jako u vína platí – čím starší, tím lepší. Objevení zapomenutých vozů v garáži u Colina vyvolalo stejný pocit, jakoby vyhrál v loterii. Jak říká, už dlouho měl zapomenutou garáž automobilky na seznamu míst, které chtěl prohledat. Že v ní najde něco takového, o tom se mu v životě ani nesnilo. Co se osudu vozů týče, šly do aukce, kde našly svého nového majitele.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru