«

»

Na začátku roku byl Eurojackpot celkem štědrý

Foto: Sazka

I přesto, že žádný Čech první pořadí hlavní hry v lednu neobsadil, dá se říct, že byl lednový Eurojackpot českým hráčům nakloněný. Mezi nejlepší české úlovky tohoto měsíce patří výhra přes 30 milionů korun za 2. výherní pořadí, dvoumilionová trefa prvního pořadí hry Extra 6 a výhra Prémie Eurojackpotu v hodnotě 500 tisíc korun. Eurojackpot se v lednu losoval celkem 5x, z toho jednou se hrála doplňková hra Prémie Eurojackpotu.

Zatímco první půlka ledna byla slabší…

V první půlce ledna se eurojackpotové štěstí v Česku příliš neohřálo. Nejvyšší českou výhrou byla na Nový rok ta ve výši přes 120 tisíc korun, kterou si odnesl jeden Čech za 4. pořadí. 11 056 832 Kč si za druhé výherní pořadí 1. ledna odnesli hráči z Finska (1x), Dánska (1x) a Německa (4x).

Také 8. ledna zůstalo první pořadí Eurojackpotu netknuté. Přes 7 milionů korun si za 2. pořadí ze hry odnesli hráči několika zemí, mezi nimi i jeden hráč ze Slovenska. Češi obsadili až 4. pořadí. Tři z nich si odnesli 136 623 Kč. Jeden český sázkař bral výhru za 2. pořadí ve hře Extra 6, tedy 200 tisíc korun.

… v druhé půlce to hráči rozbalili

15. ledna už se hráči rozjeli. Na stupínek prvního výherního pořadí se postavil Němec – ze hry na své bankovní účty převedl 2 354 400 000 Kč.

Na druhém pořadí se po dlouhé době umístil i český hráč, spolu s hráči ze Švédska (1x), Německa (4x) a Dánska (1x) si rozkrojil výhru 2. pořadí a ze hry si odnesl přes 30 milionů korun. Takové výherní výsledky Eurojackpotu by si nechal líbit každý.

Přes 123 tisíc korun brali tři Češi za 4. pořadí. Dva sázkaři si ze hry Extra 6 odnesli cenu 2. pořadí a tou je 200 tisíc korun.

22. listopadu štěstí létalo nad Švédskem, o týden později se přemístilo nad Maďarsko

Čtvrté lednové slosování Eurojackpotu bylo úspěšné pro hráče ze Švédska, který si z prvního pořadí odnesl výhru ve výši 360 306 169 Kč. Čechům se tento den nijak zvlášť nedařilo, když nepočítáme drobné výhry za páté pořadí a níž.

Jak se ukázalo, během posledního lednového slosování Eurojackpotu – 29. 1. štěstí létalo nad Maďarskem. Přes 289 milionů korun za 1. pořadí si ze hry odnesl sázkař z Maďarska. Dalších 14 milionů za druhé pořadí získali další čtyři sázkaři z Maďarska i hráči z Finska a Německa.

Češi pro změnu vítězili na svém políčku – ve hře Extra 6 trefil jeden hráč první dvoumilionové pořadí. Dva hráči obsadili příčku 2. pořadí za 200 tisíc korun a jeden šťastlivec vyhrál  10x cestu kolem světa v hodnotě půl milionu korun.

Suma sumárum byl lednový Eurojackpot pro Čechy úspěšný.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru