«

»

Nadšenci pro paranormální jevy vyhráli v loterii rentu 10 tisíc liber na 30 let

Foto: pixabay

Zážitek z výhry v loterii bezesporu patří k těm nejintenzivnějším, které můžete v životě zažít. O to víc si výhru můžete pamatovat, pokud se vám každý měsíc připomíná pravidelnou výplatou ve výši 10 tisíc liber, a to po dobu 30 let. Právě taková trefa se povedla čtyřicetileté Lauře z Nottinghamu, která si vsadila do Set For Life a měla štěstí. Podobné výplaty za nicnedělání vám může vyplácet také česká Extra Renta.

Byla na home office, když se o výhře v loterii dozvěděla

Už to je více než rok, co se Laura z anglického města Nottingham o výhře v loterii dozvěděla. Bylo to slosování 1. března roku 2021, které jí zajistilo nadstandartní příjem až do jejich sedmdesátin. Také výherní výsledky Extra Renta mohou být příslibem dvacetiletého pravidelného příjmu. Hlavní cenou Extra Renty je 100 tisíc korun měsíčně na 20 let.

Tehdy čtyřicetiletá Laura zrovna pracovala doma, když se přihlásila do herního účtu, aby zkontrolovala svoji sázku. Když se zorientovala ve výherních výsledcích loterie Set For Life, oněměla. Zjistila, že vyhrála hlavní cenu, což se nestává každý den. Pro jistotu obratem zavolala do informačního centra loterie, aby si výhru ověřila. Po zbytek dne pak už jen měla hlavu v oblacích. Ještě živě si pamatuje na to, že musela v rámci své, teď už bývalé práce, zvládnout několik telefonátů. Při nich ale neuvěřitelně koktala a podala svůj zaručeně nejhorší výkon. Ale co na tom, když hned druhý den šla svému zaměstnavateli oznámit výpověď?

Teď se může s partnerem věnovat tomu, co ji baví, a to jsou paranormální jevy

Někdy až výhra v loterii, jakou může být Extra Renta, člověka přiměje seknout s tím, co ho nebaví a začít se více věnovat svým koníčkům. Na podobný signál čekala i Laura, která je se svým partnerem Kirkem velkým fanouškem paranormálních jevů. Díky výhře teď mohou za duchy a nepatřičnými jevy cestovat napříč celým světem.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru