«

»

Náhodně vyplněná čísla mu přinesla 22milionovou výhru

Foto: pixabay

Za vyhrané peníze hodlá dál sázet a vyhrát

Američan Anthony C. Wesley žijící ve městě Triangle, Virginie, vyhrál v půli letošního dubna v jedné z tamních loterií 1 000 000 dolarů (v přepočtu více než 22,5 milionů korun). Svůj tiket zakoupil v obchodě Shoppers, jež se nachází ve vedlejším městě vzdáleném jen pár kilometrů od jeho domova. Čísla na sázence nevybíral sám, ale nechal je za sebe náhodně vyplnit počítačem, což se poté ukázalo jako správný tah.

Když po zveřejnění výsledků přišla Anthonyho manželka domů, zeptala se, jestli se právě on nestal výhercem, jelikož vítězný tiket byl zakoupen právě v Shoppers. Následně se ukázalo, že se Anthony stal opravdu vítězem milionu dolarů. Správně totiž uhádl pět z šesti vylosovaných čísel.

Výherce měl ihned jasno v tom, co s výhrou udělá. V první řadě hodlá část peněz rozdělit mezi své děti. Prozradil i to, že se chce stát ještě jednou vítězem, a proto peníze z výhry bude používat na placení budoucích tiketů.

3/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Bezradný v nouzi

    Netrpělivě čekám až mě to taky jednou vyjde.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru